Pan Eder nám zprostředkoval prodej velmi pěkného bytu. Podle mého názoru předchozí majitelce poskytoval dost nadstandardní služby (odvoz vozem k notáři a pod.) nám zase vyšel vstříc ve všech dokumentech a lhůtách, i když to z naší strany bylo někdy zbytečné. Musím říct, že jsme nyní velmi spokojeni.
Dobrý den, s vaší prací jsme byli moc spokojeni. Sehnal jste nám veškeré informace k naším dotazům, jenž jsme na Vás měli. Jste opravdu po delší době pan makléř na úrovni a jednal jste námi jako s lidmi, ne pouze jako s budoucími zákazníky. Říci, že je něco dokonalé, umí každý, ale poukázat na vady umí pouze profesionál ve svém oboru. Za to vám moc děkujeme. S pozdravem a přáním hezkého dne Kubalíkovi
Pronájem mého bytu byl zrealizován ve velmi krátkém čase. Před výběr vhodných zájemců proběhl rychle a za pár týdnů byl byt pronajatý za podmínek, které jsme si stanovili. Nemusel jsem se trápit ani se smlouvou, která byla připravená. Zprostředkoval i nafocení a odvoz starého nábytku. S nájemníky jsem po roce spokojen. Jednání bylo perfektní. Byl jsem mile potěšen. Mohu jen doporučit!
Pan Eder a jeho kancelář úspěšně vyřešili prodej mého domu, který jsem přepsal na syna trvale žijícího v USA. Vše s mým synem vyřešil na dálku, že ani nemusel jezdit do Prahy k podpisům smluv. Opravdu mohu potvrdit, že co řekne to platí a je vstřícný. Děkujeme velice
Pronájem mého bytu byl realizován velmi rychle, pan Eder předvybral vhodné nájemníky, připravil potřebné smlouvy, zajistil prohlídky. Ušetřil mi spoustu práce, času a starostí. Jeho profesionálních služeb jsem využila již dvakrát a vždy jsem byla maximálně. spokojená.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů