Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu v Újezdu nad Lesy

Popis nemovitosti

      V exkluzivním zastoupení Vám nabízím ke koupi rodinný dům o užitné ploše 195 m2 v Újezdu nad Lesy, v ulici Novosbřinské. Pozemek je o velikosti 698 m2 včetně zastavěné plochy domu a nádvoří 107 m2.

 

    

 

       Dům je v původním udržovaném stavu. Dá se v něm ihned bydlet. Vše je funkční. Je ale určen spíše k rekonstrukci. Skládá se z obytné části 2+1 (65m2)  ve zvýšeném přízemí domu, nevestavěného podkroví, dvou koupelen, samostatného wc, garáže s dílnou a skladem na ovoce. Je vytápěn plynovým kotlem, napojen na vodovodní řád, elektřinu a kanalizaci. Energetický průkaz náročnosti budovy není vyhotoven. Dům je tedy zařazen do kategorie G.

 

 

      Na zahradě je zahradní domek, skleník a nádrže na dešťovou vodu. Pod povrchem je další velkokapacitní nádrž na dešťovku. Dále je na pozemku studna napojená na domovní vodovodní řád a je možné ji využít na splachování wc apod.

 

 

      Nemovitost se nachází sice na okraji Prahy ale do centra na Masarykova nádraží se dostanete vlakem za 20 ze zastávky Klánovice. Ta se nachází 5 min autobusem od domu. Pěší chůzí od domu se nachází supermarket.

 

 

       Dům můžete financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rád zdarma pomůže náš hypoteční makléř. Kdyby jste měli další otázku ohledně nemovitosti či zájem o prohlídku tak mne neváhejte kontaktovat. Upřednostňuji, aby jste mne v první moment kontaktovali přes e-mail. Ozvu se Vám obratem zpět.

 

 

 

Cena 9.500.000,- Kč

včetně provize a veškerého servisu

Videoprohlídka

3D scan

Kontakt

Pro další informace či prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit, naviděnou.

janr4757-2

 

Roman Eder

realitní makléř

13 let praxe s prodejem nemovitostí

tel.: 724 788 945

e-mail: eder@gentlemanreality.cz

  www.romaneder.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF