PRODANÝ rodinný dům se stavební parcelou v Loučeni, okr. Nymburk

 

14 reálných zájemců

prodáno nejvyšší nabídce

Popis nemovitosti

                                                                                              

 

            V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme možnost koupě rodinného domu, který se nachází ve středočeské obci  Loučeň,  v okrese Nymburk. Dům má zastavěnou plochu 134 m2 a obklopuje ho zahrada  o velikosti 714 m2. K té je možné přikoupit také sousední stavební pozemek o ploše 767 m2.

              Dům se skládá ze sedmi pokojů, balkonu, kuchyně, dvou koupelen s wc, sklepa, dílny, garáže a prádelny. V prvním podlaží je možné místo zvětšit okno na francouzské a vybudovat si na střeše krásnou velkou terasu. Vytápění je řešeno elektrickými akumulačními kamny, ohřev vody pomocí bojleru. Pitná voda je čerpána z vlastní studně na pozemku pomocí dárlinku (čerpadla) a rozvedena po domě. Na hranici pozemku je obecní vodovod na který je možné se připojit. Dům je napojen na obecní kanalizaci.

                                                                                       

              Dům se nachází v klidné okrajové části obce Loučeň, v zástavbě rodinných domů. 2 min pěšky se nachází základní a mateřská škola. V té samé vzdálenosti najdete fotbalovém tenisové a dětské hřiště. Městys Loučeň je známý především zámkem s krásnými zahradami a přírodními labyrinty. Nachází se zde také samoobsluha, dvě restaurace (hospody), pizzerie, cukrárna, škola, školka, pošta a obecní úřad. Vyznavači golfu najdou nedaleko hřiště Benátky nad Jizerou. V okolí jsou také krásné hluboké lesy na procházky a hledání hub. Na své si ale přijdou i rybáři. V krátké dojezdové vzdálenosti na kole jsou krásné rybníky.

                                                                                       

            Dopravní dostupnost je dobrá. Jezdí zde autobus do Nymburka a Mladé Boleslavy. V sousední obci Vlkava vzdálené 4 km se nachází také vlaková stanice se spoji do Nymburka, Mladé Boleslavy a dále např. do Prahy. Cesta automobilem do Mladé Boleslavy trvá cca 20 min a do Prahy na Černý Most cca 35 min.

        Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rád a zdarma pomůže náš zkušený hypoteční makléř. Pro více informací či prohlídku nemovitosti mne neváhejte kontaktovat.

                                                                                        

 

 

 

PRODÁNO

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Fotky ze zámku v Loučeni a městyse

  

 

  

 

 

Kontakt

Chcete, aby i o Váš rodinný dům, pozemek či byt byl velký zájem? 

Aby měl takto špičkovou prezentaci?

 Obraťe se na prosefionáního realitního makléře

 

 

 Roman Eder

realitní makléř

13 let praxe s prodejem nemovitostí

tel.: 724 788 945

e-mail: eder@gentlemanreality.cz

  www.romaneder.cz

Kontaktní formulář