Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej pozemků - Seletice, okr. Nymburk

Popis nemovitosti

               V exkluzivním zastoupení  vám nabízím prodej třech stavebních pozemků, nacházejících se uprostřed lesů v okrese Nymburk, v obci Seletice. Pozemky mají rozlohu 1.924 m2, 1.325 m2 a 1.324 m2.

               Vývod elektřiny je na pozemku č.2. Na ostatní dva nebude problém po dohodě s Čezem elektřinu připojit, protože vede kolem pozemků. Vodovod bude do obce a k pozemkům zaveden do podzimu 2021. Odpadní vody je možné řešit domovní čističkou na kterou je možné získat dotaci přes obec z důvodu chybějící obecní kanalizace. Odpadní vody je samozřejmě možné řešit také septikem či žumpou.

 

            Dle územního plánu jsou tyto pozemky vedeny jako BS – plochy smíšené, obytné, které slouží pro trvalé bydlení v převážně nízkopodlažních objektech s možností umístění i provozoven, prodejen, objektů vybavenosti, služeb, živností a neobtěžujícího zemědělství. Zastavěnou plochu budoucího domu a další zastavěné plochy je tedy třeba vyjmout za úplatu ze zemědělského půdního fondu, ve kterém se pozemek nachází. To se ale řeší až v rámci stavebního řízení a jedná se o poplatek kolem 100,- Kč/m2 zastavěné plochty, takže žádné velké částky. Do pozemků zasahuje ochranné pásmo místního malého hřbitova, které by Vás ale ve stavbě rodinných domů nebude omezovat. Nejblíže již jedna novostavba domu byla postavena. Jednalo by se maximálně o vzdálenost domu od příjezdové komunikace u pozemku 2 a 3.

              Obec Seletice je obklopena hlubokými lesy a nachází se v ní obecní úřad, restaurace, přírodní koupaliště, fotbalové hřiště, rybník a farma, kde se dělají pravidelná grilování a je zde možné zakoupit výrobky přímo z farmy. Kompletní služby nabízí nedaleké město Rožďalovice vzdálené 6 km. Dále městys Loučeň, kde najdete základní školu, samoobsluhu, praktického lékaře, několik restaurací, tenisové a fotbalové hřiště a samozřejmě také krásný zámek se zahrdami. V okolí se nachází ještě několik dalších veřejně přístupných zámků a hezká příroda s hlubokými lesy a množstvím rybníků.

             Do obce jezdí pravidelná autobusová linka s přímým spojem do Rožďalovic a Loučeni za 10 min,  Mladé Boleslavy za 50 min, do Nymburka 30 min.

           Na koupě pozemků je možné čerpat hypoteční úvěr se kterým vám zdarma pomůže náš zkušený hypoteční makléř. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

Ceny pozemků:  

 

1. pozemek 1.325 m2, cena 1.444.000,- Kč REZERVOVÁN

2. pozemek 1.324 m2, cena 1.443.000,- Kč REZERVOVÁN

 3. pozemek 1.924 m2, cena 2.097.000,- Kč - REZERVOVÁN

   

Videoprohlídka

Místní a okolní zajímavosti

Místní farma s obchůdkem a grilováním

 

 

 

Nedaleký zámek Loučeň se zahradami

        Ve středověku a raném novověku se na Loučeni střídají nepříliš známá a významná jména majitelů. Zásadní proměnu vnáší do historie panství třicetiletá válka. Tehdy, konkrétně roku 1623, přicházejí na Loučeň Valdštejnové. Od té doby Loučeň nebyla prodána, což nepřímo ukazuje na její hodnotu.

        To, že se jejími držiteli stali po Valdštejnech postupně ještě dva další šlechtické rody, bylo způsobeno tím, že se u předchozích rodů nedostávalo mužských potomků. Každá změna erbu na loučeňském panství po roce 1623 (na zámku následně vládli Fürstenberkové a po nich Thurn - Taxisové) tak byla důsledkem sňatkové politiky, kdy ženská dědička z předchozího rodu uvedla svým sňatkem na Loučeň rod nový.

 

Zámek se zahradmi v nedalekých Dětenicích

V případě zájmu o prohlídku či další informace mne neváhejte kontaktovat

 

 

 Roman Eder

realitní makléř

tel.: 724 788 945

e-mail: eder@gentlemanreality.cz

  www.romaneder.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF