Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODEJ ŘADOVÉHO 

RODINNÉHO DOMU 7+kk

! Výrazně snížená cena !

3 BALKONY, 2 GARÁŽE 

CELKOVÁ PLOCHA 261 m2

+ TERASA A ZAHRÁDKA 47 m2

 

 DOLNÍ BŘEŽANY

 PRAHA - ZÁPAD

Popis nemovitosti

             V exkluzivním zastoupení Vám nabízím prodej třípodlažního řadového rodinného domu 7+kk se třemi balkony, dvěma garážemi o celkové ploše 261 m2 a zahrádce o velikosti 47 m2. To vše ve skvělé a oceňované obci Dolní Břežany na Praze – Západ.

 

        Každý kousek této obce vyzařuje jedinečnou atmosféru propojením bohaté historie s moderní, cenami ověnčenou architekturou a praktičností pro reálný rodinný život. Není tedy divu, že je tato obec jedna z nejžádanějších v okolí Prahy.

       Obec vyniká také množstvím služeb pro pohodlný rodinný život. Nemusíte nikam jezdit, najdete tu téměř vše a to v docházkové vzdálenosti.  Pro děti tu jsou tři druhy školek, lesní soukromá školka da Vinci, klasická školka da Vinci i obecní školka. Dále základní škola s krásnou, architektonicky oceněnou sportovní halou a soukromá základní škola s gymnáziem da Vinci.

 

       Nechybí zde ani základní umělecká škola, knihovna a muzeum v krásně zrekonstruované historické budově, kino, sportoviště, kavárny, drogerie, supermarket, minimarket, večerka, čerpací stanice, několik restaurací, pivovar, obchody s různým zaměřením a služby všeho druhu. A v neposlední řadě jste za chvíli v okolní přírodě vyzívající k procházkám či jízdě na kole. Vše je tu doslova na dosah ruky. V Dolních Břežanech by chtěl bydlet každý.

 

      Dům je krásně prosvětlený a působí na člověka velice pozitivním a příjemným dojmem. Mimo to je ale i velice praktický, kdy všechny pokoje jsou neprůchozí a nabízí tím dostatek soukromí pro všechny členy domácnosti. Poskytuje také dostatek úložného prostoru pro vše co rodina pro svůj aktivní život potřebuje. Užitnou plochu včetně balkonů a garáží má 261 m2. Balkony z toho zabírají 14 m2, každá garáž má po 15 m2. Celková plocha pozemku včetně zastavěné plochy činí 164 m2.

 


      Právně, dle katastru nemovitostí se jedná o bytovou jednotku v osobním vlastnictví. Tato bytová jednotka je v klasickém společenství vlastníků jednotek se sousedními řadovými domy (bytovými jednotkami). Platí se měsíčně platby do společného fondu oprav, ze kterého se pak samozřejmě hradí případné opravy na celém domě. Celý dům je dle průkazu energetické náročnosti hodnoty E.

       V přízemí najdete velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu a zahrádku. Dále je zde koupelna se sprchovým koutem a wc, špajz, chodba a garáž a z druhé garáže přepažením udělaná prostorná šatna a dílna s místem pro kola a další například sportovní náčiní.

       V druhém podlaží, tedy prvním patře najdete tři neprůchozí pokoje a jeden balkonek, na který je vstup ze dvou sousedních pokojů. Dále koupelnu s vanou, sprchovým koutem a wc.

       Ve třetím podlaží, tedy druhém patře naleznete další tři neprůchozí pokoje. Každý z těchto pokojů má navíc svůj vstup na balkon.  I v tomto patře se nachází koupelna se sprchovým koutem a samostatným wc. Toto poslední patro je vybaveno klimatizací pro větší tepelný komfort v letních měsících.

 

      Automobilem se do obce dostanete pohodlně z Pražského okruhu, který je nedaleko. Například v obchodním centru Chodov, největším v Praze jste autem za 10 min. Zároveň Vám pomůže dostat se rychle do velké části Prahy. V případě, že cestujete MHD tak na metro linky C- Kačerov jezdí pravidelné autobusové spojení za 20 min. Navíc je ve výstavbě metali linky D – v Písnici, což dojezd do centra Prahy na a metro dále výrazně zkrátí.

       V Dolních Břežanech je několik architektonických skvostů jako je budova školky, sportovní hala, vědecké inovativní centrum nacházející se ve třech moderních budovách a parkovací dům. Ano, i parkovací dům může vypadat pěkně a získat cenu za architekturu J. Dále je v obci nově zrekonstruovaný zámek, náměstí, obecní úřad a historická budova knihovny a muzea. Cela obec působí velice uspořádaně, zajímavě a prakticky. Je vidět, že zdejší starosta měl vizi a k tomu schopné lidi, kterým nebylo jedno, jak se bude obec rozvíjet.

 

ZAJÍMAVÉ SNÍŽENÍ CENY

 

Cena: 16.990.000,- Kč

včetně provize a poplatků s prodejem spojených

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

 

 

Vyznačení polohy Dolních Břežan na mapě

Fotky z léta

Pro další informace či prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit, naviděnou.

janr4757-2

 

Roman Eder

realitní makléř

16 let praxe s prodejem nemovitostí

tel.: 724 788 945

e-mail: reality@romaneder.cz

  www.romaneder.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF