Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODEJ RODINNÉHO DOMU V OBCI BŘEST V OKRESE KROMĚŘÍŽ

NYNÍ VÝRAZNÉ SNÍŽENÍ CENY

Popis nemovitosti

         

             V exkluzivním zastoupení Vám nabízím ke koupi rodinný dům s užitnou plochou obytných místností 114 m2 a plochou pozemku 609 m2. K domu máte možnost přikoupit ještě sousední pozemek o ploše 300 m2. To vše v obci Břest v okrese Kroměříž.

 

 

             Kupní cena pozemku o velikosti 300 m2, který je možné k domu přikoupit a zvětšit si tím zahradu je přibližně 490.000,- Kč (1.640,- Kč/ m2). Tato cena je přibližná a bude vypočítána podle skutečné přikoupené plochy zaměřené geodetem. Na tomto pozemku stojí hospodářská stavba která se skládá ze sklepa, jedné místnosti a dvou chvlívků. Vyznačená je na mapce.

 

           Dům je v původním udržovaném stavu. Stojí na pozemku o ploše 609 m2 včetně zastavěné plochy domu. Je připojen na veškerým inženýrským sítím, tedy kanalizaci, plynu, vodovodu a elektřině. Je možné ho ihned začít obývat, protože je plně funkční. Vytápění je pomocí plynových kamen waw. Voda se ohřívá v plynovém bojleru.

 

          Nezapomeňte se podívat ve fotkách na celou videoprohlídku bytu a také 3D scan bytu, ve kterém si můžete byt projít pomocí myši do detailu, jako by jste v něm stáli.

          

          Dům se skládá ze dvou pokojů, kuchyně, koupelny s vanou, samostatného wc prostorné chodby a komory v přízemí. V podkroví najdete dva letní pokoje. Součástí stavby je také průjezd domem o ploše 36 m2 se vstupem do druhé půlky podkroví domu, dílna a skladové prostory. Dům je také částečně podsklepený. Z průjezdu je při rekonstrukci možné zhotovit další obytné místnosti a spojit je s obytnou částí domu.

 

         V obci Břest najdete samoobslužnou prodejnu potravin, hospodu, autobusovou zastávku se spoji do Kroměříže, vlakovou zastávku, základní a mateřskou školu, sportovní halu, dětské hřiště, tenisové kurty, kostel a benzínovou pumpu s nonstop provozem.

 

        Obec se nachází jen 5 min autem od okresního města Kroměříž, které je známé svým krásným náměstím a zámkem se zahradami na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Je zde samozřejmě také veškeré občanské zázemí. Z Břestu se sem dostanete také autobusem či vlakem.

 

        K domu si může přikoupit i celou sousední parcelu o velikosti 1.281 m2 a tím s zásadně zvětšit zahradu. Pro lepší orientaci se nezapomeňte podívat na plánek níže. Cena této parcely činí 2.100.000,- Kč.

 

             Tuto nemovitost je možné financovat pomocí hypotéčního úvěru, se kterým Vám rád a zdarma pomůže náš hypotéční specialista. Pro další informace či domluvení prohlídky bytu mne neváhejte kontaktovat. Upřednostňuji kontakt e-mailem. Moji odpověď dostanete do 24h. V případě více zájemců o koupi domu si majitel domu vyhrazuje byt prodat nejlepší nabídce.

 

Cena domu s pozemkem o ploše 609 m2 činí

2.699.000,- Kč 

 

Cena navazujícího pozemku o ploše cca 300 m2, který je možné přikoupit činí přibližně 490.000,- Kč (1.640,- Kč/m2 (dle skutečných metrů po zaměření geodetem)

 

včetně provize a všech poplatků s prodejem spojených

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy - přízemí

 

 

Půdorysy podrkoví

Plánek pozemku pod domem a parcely

 

 

 

 

Kontakt na makléře

Pro další informace či prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit, naviděnou.

janr4757-2

 

Roman Eder

realitní makléř

13 let praxe s prodejem nemovitostí

tel.: 724 788 945

e-mail: eder@gentlemanreality.cz

  www.romaneder.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF