Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 - Průhonice

Popis nemovitosti

   

          V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme ke koupi byt 2+1 o podlahové ploše 70 m2, který se nachází ve zvýšeném prvním podlaží třípodlažní vily s velkou zahradou v Průhonicích. Jedná se o vyhledávanou a luxusní lokalitu kolem krásného Průhonického zámeckého parku. K bytu náleží také 1/5 zahrady o ploše 2.896 m2, garáž, velký sklep a komora na chodbě. Komoru je možné zpřístupnit z bytu nebo o její plochu zvětšit ložnici.

 

VSTUP NA ZAHRADU U DOMU JE MOŽNÝ JEN ZA PŘITOMNOSTI MNE, JAKO REALITNÍHO MAKLÉŘE. NESTUPUJTE TEDY PROSÍM NA POZEMEK BEZ MÉ PŘÍTOMNOSTI A NEZVOŇTE NA OSTATNÍ MAJITELE NEMOVITOSTI. DĚKUJI

 

              Nemovitost je nyní ve vlastnictví 5-ti osob (každý vlastní ideální 1/5) ale vše je připraveno k rozdělení nemovitosti na jednotlivé bytové jednotky v osobním vlastnictví a zároveň založení společenství vlastníků jednotek neboli SVJ. Bude tedy možné na koupi bytu čerpat hypoteční úvěr. V případě rychlého jednání je ale možné koupit podíl na domě před jeho rozdělením na jednotlivé bytové jednotky.

 

              Byt se skládá z kuchyně, dvou pokojů, koupelny s vanou a wc, předsíně a komory ze vchodem z chodby. Je v původním, udržovaném stavu a je v něm možné ihned bydlet. V celém bytě jsou plastová okna. Vytápění je pomocí plynového kotle umístěného ve sklepě pod bytem a krbových kamen na tuhá paliva, které se nacházejí v obýváku. Ohřev vody pomocí elektrického bojleru. V pokojích jsou na podlaze parkety, v kuchyni a na chodbě plovoucí podlaha.

             Nezapomeňte se podívat na 3D scan a videoprohlídku nemovitosti, které jsem pro Vás připravil, aby jste si mohli udělat detailní obrázek o nemovitosti ještě než ji navštívíte. Ve 3D scanu, tzv. virtuální prohlídce si nemovitost můžete klikáním projít důkladně z pohodí domova stejně jako když procházíte na googlu street wiew ulice. 

 

              Vila se nachází prakticky centru obce Průhonice. Za 5 minut pěšky se dostanete do Průhonického zámeckého parku, který je Národní kulturní památka a památka  UNESCO a kde se můžete hodiny procházet či běhat v krásné přírodě s potoky a jezery. V okolí jsou v docházkové vzdálenosti restaurace, sportoviště, potraviny. 2 km od domu se nachází velká obchodní zóna se obchodním domem, hyperparketem, hobymarketem, velkým aqua parkem a dalšími službami.

 

                  Dostupnost do Prahy je dobrá. Průhonice se nacházejí kousek od dálnice D1, po které se dostanete za 8 min na metro linky C – Opatov nebo do centra Prahy cca za 15 min. Jezdí zde i pravidelná příměstská MHD autobusová linka na metro linky C – Opatov

                  V případě nějakého dotazu k nemovitosti či zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat. S vyřízením hypotéky Vám zdarma a rád pomůže můj skvělý hypoteční makléř.

 

 

Cena: 5.900.000,- Kč

 

Videoprohlídka

3D scan

3D Půdorysy

 

 

Informace o obci Průhonice

                       Obec Průhonice je vyhlášenou rekreační i turisticky vyhledávanou oblastí. Nachází se v okrese Praha-západ v dobré dopravní dostupnosti cca 6 km od Prahy s pravidelnou autobusovou dopravou na stanici metra C (Opatov).
 
                     Dnešní obec byla původně tvořena třemi samostatnými obcemi (Průhonice, Rozkoš a Hole). Žije zde 2853 stálých obyvatel na rozloze 753 ha. Velkou chloubou Průhonic je bezesporu rozlehlý Průhonický park s novorenesančním zámkem a románským kostelem (Narození Panny Marie). Jde o národní kulturní památku, která byla zapsána do světového dědictví UNESCO.
 
 
                      Za návštěvu také stojí pozoruhodná dendrologická zahrada, ve které naleznete přes 7000 druhů rostlin a okrasných dřevin. Na své si přijdou nejen milovníci rostlin, zahrada je ideálním místem k odpočinku a pro rodiny s dětmi. Není divu, že své sídlo zde mají i výzkumné instituce. Mezi nejvýznamnější patří Botanický ústav Akademie věd České republiky a Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví Průhonice. 
 
                       V obci  se nachází  dobrá občanská vybavenost je zde zdravotní středisko, banky, lékárna, několik restaurací, škola, školka, hřiště pro děti a mládež a možnost ubytovacích zařízení. V sousední obci se nachází větší nákupní zóna.

Kontakt

V případě zájmu o prohlídku či další informace mne neváhejte kontaktovat

 

 

 

 Roman Eder

realitní makléř

tel.: 724 788 945

e-mail: eder@gentlemanreality.cz

  www.romaneder.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF