Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

PRODEJ BYTU 1+kk

S GARÁŽOVÝM STÁNÍM A SKLEPEM O CELK.PLOŠE 42 m2

V PRAZE 9 - LETŇANECH 

v nově vybudované Letňanské čtvrti

 

Skvělá cena - nižší o

1,2 mil proti roku 2021

Byt je nyní za cenu z roku 2018

Popis nemovitosti

          V exkluzivním zastoupení Vám nabízím ke koupi byt 1+kk o ploše 30 m2 s balkonem 7 m2, garážovým stáním a sklepem o veliksoti 5m2. Dohromady je tedy užitná plocha 42 m2. To vše se nachází v novostavbě z roku 2015 na Praze 9 v Letňanech. V nově vystavěné obytné čtvrti vedle Kbelského parku.

 

        Dle štítku energetické náročnosti je byt v kategorii C - úsporný. Což je skvělá hodnota, která Vám do do budoucna ušetří hodně peněz na energiích.

 

              Měsíční náklady na byt dle vyúčtování za rok 2021 činily 2.600,- Kč/ měsíc. Je to částka bez elektrické energie. Ta počítejte že vyjde kolem 600 kč/měs přibližně. Vytápění je dálkové. Náklady na provoz bytu tedy činí cca 3.200,- Kč/měsíc.

          Jedná se o skvělý investiční byt, který se bude vždycky snadno pronajímat. A že jsou nyní vyšší úroky z hypotéky? To ano, ale byty proti loňskému roku značně zlevnily a tím pádem na tom vyděláte i přes vyšší hypotéční úroky. Peníze na účtě Vám také se současnou vysokou inflací kolem 17 % ztrácí  značně na hodnotě. Buďte dobří investoři a využijte zlevnění bytů. Stejně jako šla cena rychle dolů, půjde pravděpodobně zase rychle nahoru.

         Byt se nachází ve 4. patře a skládá se z jedné velké místnosti s kuchyňskou linkou, koupelny se sprchovým koutem a toaletou, chodby a velkého balkonu. Garážové stání se nachází v domě a je umístěno hned u vstupu do garáží a od výtahu což usnadní nošení například nákupu. Další velkou výhodou je, že sklep je přímo u garážového stání  takže nakládání například lyží před cestou na hory je maximálně pohodlné a časově nenáročné.

 

     V Letňanech naleznete veškeré zázemí pro život v docházkové vzdálenosti. Je zde několik supermarketů, restaurace, sportoviště, velké obchodní centrum s kinem, zdravotní střediska a další nezbytné služby pro život.

       Dostupnost MHD je dobrá. Pár minut pěšky se nachází zastávka autobusu odkud se dostanete za 5 minut na metro linky C – Letňany.

 

     Jak jsem již zmínil v těsné blízkosti bytu se nachází Kbelský park vhodný pro běhání či procházky. Jste na okraji Prahy odkud se dají přímo podnikat vyjížďky na kole do přírody. Kousek od domu se dokončuje také stavba velkého golfového hřiště a v okolí je vůbec dostatek sportovišť a možnosti sportovního vyžití.

      Rád Vám pomohu také s vyřízením nejvýhodnějšího hypotečního úvěru. Pro další informace mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na viděnou na prohlídce bytu.

 

Energetická náročnost budovy má dle průkazu (PENB) hodnotu C - ÚSPORNÁ

 

 

To vše za svkělou cenu

 

Cena: 3.800.000,- Kč

včetně garážového stání a sklepa

 

vč. provize a služeb s prodejem spojených

Videoprohlídka

3D scan

Mapa umístění

 

 

 

 

 

Půdorsy

 

 

 

 

 

 

Kontakt na makléře

 

Pro další informace či prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit, naviděnou.

janr4757-2

 

Roman Eder

realitní makléř

13 let praxe s prodejem nemovitostí

tel.: 724 788 945

e-mail: reality@romaneder.cz

  www.romaneder.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF