Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODEJ BYTU 2+1, 61 m2

s možností užívání pavlače 7m2 a zahrádky ve vnitrobloku

NA PRAZE 6 - BŘEVNOVĚ

Popis nemovitosti

     V exkluzivním zastoupení Vám nabízím k prodeji byt 2+1 o rozloze 61 m2, nacházející se ve 2. patře cihlového činžovního domu s vnitroblokem na Bělohorské ulici v Praze 6 – Břevnově. Nezapomeňte se podívat na videoprohlídku a 3D scan bytu. Najdete je na prvních dvou místech ve fotkách.

 

 

    Skládá se ze dvou pokojů s okny do Bělohorské ulice, kuchyně s kuchyňskou linkou s oknem do vnitrobloku, prostorné chodby a koupelny s vanou a samostatným wc. Ve vnitrobloku domu je možné využít k odpočinku malé zahrádky.

    Byt je v původním, udržovaném stavu. Je možné ho ihned pronajmout či obývat. Ale i udělat kompletní rekonstrukci dle svých představ. Vytápěn je pomocí plynových kamen zvaných vafky.

 

 

    

     Bělohorská ulice je plná malých obchůdku jako za starých časů a to je myslím sympatické a praktické. Najdete tu řeznictví, restaurace, pekárny, kavárny, banky, holičství a další obchody a služby. Vše v pěší dostupnosti.

 

 

       K bytu je možné koupit také 1/3 dvou obchodních prostorů s výlohou a dveřmi do ulice plus skladové prostory na dvoře ve stejném domě a půdy. Oba obchodní prostory jsou dlouhodobě pronajaté a plyne z nich zajímavý zisk. Skladové prostory je možné rozdělit na jednotlivé kóje a udělat z nich pro každý byt úložný prostor pro kola a další. Cena podílu je 2.100.000,- Kč.

     Tramvajová zastávka s rychlou přímou linkou do centra Prahy a na metro je jen pár kroků od domu. Kousek pěšky se nachází také možnost skvělé relaxace v parcích Ladronka, Obora Hvězda či parku u Břevnovského kláštera. Na Ladronce je také in-line bruslařská dráha. 

 

 

      Byt je vhodný jako investiční nebo startovací byt pro mladé lidi. Je ihned k dispozici. S hypotékou Vám rád zařídí náš hypoteční makléř.

     Pro více informací či prohlídku nás kontaktujte. Preferujeme kontakt přes sms, e-mail či formulář. Spolehlivě se Vám ozveme do 12h zpět.

   Těším se nás na prohlídce, na shledanou.

     

 

 

     

 

Cena: 6.450.000,- Kč

vč. provize a všeech poplatků s prodejem spojených

     

3D scan

Půdorysy

 

 

 

Nebytové prostory v domě k prodeji

Kontakt na makléře

Kontakt na makléře

Pro další informace či prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit, naviděnou.

janr4757-2

 

Roman Eder

realitní makléř

17 let praxe s prodejem nemovitostí

tel.: 724 788 945

e-mail: reality@romaneder.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF