Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODEJ BYTU 1+1, 36 m2

s možností užívání pavlače 7m2 a zahrádky ve vnitrobloku

NA PRAZE 6 - BŘEVNOVĚ

 

Popis nemovitosti

      V exkluzivním zastoupení Vám byt nabízím k prodeji byt1+1 o rozloze 36 m2, nacházející se ve 2. patře cihlového činžovního domu s vnitroblokem na Bělohorské ulici v Praze 6 – Břevnově.

      Byt se skládá z pokoje s okny do Bělohorské ulice, kuchyně s kuchyňskou linkou, koupelny se sprchovým koutem a wc. Vstup do bytu přes je pavlač, kterou je možné využít i k posezení. Ve vnitrobloku domu je možné využít k odpočinku malé zahrádky.

 Je původním, udržovaném stavu. Je možné ho ihned pronajmout či obývat. Vytápěn je pomocí plynových kamen waw.

 

   Tento byt je možné propojit se sousedním bytem 2+1 o užitné ploše 61 m2, který je současně také k prodeji a tím pádem z bytu udělat velký rodinný byt o celkové užitné ploše 97 m2 se dvěma koupelnami, toaletami a soukromou pavlačí do dvora.

    Bělohorská ulice je plná malých obchůdku jako za starých časů a to je myslím sympatické a praktické. Najdete tu řeznictví, restaurace, pekárny, kavárny, banky, holičství a další obchody a služby. Vše v pěší dostupnosti.

 

     K bytu je možné koupit také 1/3 dvou obchodních prostorů s výlohou a dveřmi do ulice plus skladové prostory na dvoře ve stejném domě a půdy. Oba obchodní prostory jsou dlouhodobě pronajaté a plyne z nich zajímavý zisk. Skladové prostory je možné rozdělit na jednotlivé kóje a udělat z nich pro každý byt úložný prostor pro kola a další. Cena podílu je 2.100.000,- Kč.

 


     Tramvajová zastávka s rychlou přímou linkou do centra Prahy a na metro je jen pár kroků od domu. Kousek pěšky se nachází také možnost skvělé relaxace v parcích Ladronka, Obora Hvězda či parku u Břevnovského kláštera. Na Ladronce je také in-line bruslařská dráha.

      Byt je vhodný jako investiční nebo startovací byt pro mladé lidi. Je ihned k dispozici. S hypotékou Vám rád zařídí náš hypoteční makléř.

 

       Pro více informací či prohlídku nás kontaktujte. Preferujeme kontakt přes sms, e-mail či formulář. Spolehlivě se Vám ozveme do 12h zpět.

Těším se nás na prohlídce, na shledanou.

 

Cena: 3.950.000,- Kč

vč. provize a všeech poplatků s prodejem spojených

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy bytu

 

 

 

Okolí bytu - parky

 

park Ladronka

 

Obora Hvězda

 

 

Nebytové prostory v domě k prodeji

Kontakt na makléře

Pro další informace či prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit, naviděnou.

janr4757-2

 

Roman Eder

realitní makléř

17 let praxe s prodejem nemovitostí

tel.: 724 788 945

e-mail: reality@romaneder.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF