Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej pozemku Staré Splavy-Máchovo jezero

       

Popis nemovitosti

         Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi pozemek o velikosti 682 m2 + podíl na příjezdové cestě 38m2, to vše nacházející se 5 minut pěšky od břehu Máchova jezera, ve Starých Splavech, části obce Doksy.

                                                                                                   

        Je to jediný podobný pozemek v této lokalitě, takto blízko jezeru. Celý nově oplocený. Jedná se výbornou investici. V tuto chvíli není pozemek veden jako stavební. Až se v budoucnu změní územní plán a bude se moci pozemek zastavět, jeho cena stoupne cca na trojnásobek stávající ceny. Pozemek je rovný, s příjezdovou cestou, vedený jako trvalý travní porost.

                                                                                                    

         Nyní lze pozemek využít na zaparkování karavanu, mobilního domu nebo zde postavit stavbu trvale nezpevněnou se zemí. Je zažádáno o připojení el. energie, což čez zatím neschválil vzhledem k tomu, že pozemek není zatím určen pro výstavbu. S připojením obecního vodovodu je to podobné. Kanalizace není zavedena. Vodu lze řešit vrtem. Elektřinu solárními panely nebo se teoreticky domluvit se sousedy na připojení přes ně a podružný elektroměr.

                                                                                                    


       Z pozemku dojdete za pár minut na hráz Máchova jezera ve Starých Splavech a odtud máte možnost vydat se po pěší stezce podél jezera s krásným výhledem na Bezděz a okolní krajinu na písečnou pláž s tobogánem a restauracemi až do centra Doks. Kousek od pozemku se nachází rybník vhodný k rybolovu s kioskem a terasou ideální pro letní posezení s kamarády. Lokalita Starých Splavů je velice vyhledávané a známé místo jako stvořené pro rekreaci a odpočinek ať už aktivní nebo pasivní. Mají zde vily slavné české osobnosti, byly zde na břehu jezera postaveny luxusní apartmány s luxusní restaurací s výhledem na jezero. Máchovo jezero a jeho okolí je ale samo o sobě překrásná, romantická a vyhledávaná oblast. Možnost koupání v jezeře a slunění na písečných plážích, rybolov, turistika. Místo je také jako dělané na cyklistické výlety. V obci Doksy je veškerá občanská vybavenost jako například supermarkety, banky, restaurace. Do Doks a Starých splavů jezdí autobus i vlak z Prahy i jiných měst.

      Pozemek je ihned k dispozici. Neváhejte, jde o skvělou investici v jedinečné lokalitě Máchova jezera – Starých Splavů.

 

CENA: 490.000,- KČ

 

 PRODÁNO

Videoprohlídka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF