Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej stavební parcely - Seletice, okr. Nymburk

Popis nemovitosti

          V exkluzivním zastoupení Vám nabízím koupi stavební parcely o ploše 1326 m2, nacházející se v obci Seletice, v okrese Nymburk.

         Parcela je dle územního plánu v části BS – plochy smíšené obytné – venkovské. Více info najdete ve fotkách. Část pozemku o velikosti cca 250 m2 nacházející se na pozemku u silnice je dle územního plánu vyčleněna do plochy VZ – veřejná zeleň. Tam tedy nemůžete stavět dům, což předpokládám by stejně nikdo nestavěl a situoval ho spíše dále od hlavní komunikace vedoucí obcí. Jedná se tam o to, že se za plotem na obecním pozemku u silnice se nachází dvě vzrostlé lípy, které se obec rozhodla tímto vyčleněním v územním plánu chránit. Lípy jsou ale těsně na hranici pozemku a jejich koruna tedy zasahuje nad pozemek. Pozemek ale můžete samozřejmě využívat i v této části, jen není možné ho zastavět.

 

        Parcela se nachází také v ochranném pásmu hřbitova. To ale není omezení pro běžnou zástavbu rodiným domem. Dle příslušného stavebního úřadu zde jen není možné provozovat hostinské služby a jiné rušivé služby a podnikání. Na pozemku který přímo sousedí se hřbitovem byla loni postavena novostavba. To jen jako důkaz toho, že stavět se zde opravdu může. Tento pozemek navíc se hřbitovem přímo ne sousedi.

 

      Obecní vodovod bude na pozemek zaveden letos na podzim. O elektrickou přípojku je třeba zažádat na Čezu. Vzhledem k vedení elektřiny kolem pozemku a informace od čezu nebude s připojením problém a cena bude závislá na veliksoti jističe. Napříkald pro jistič 3x25 je částka 12.500,- Kč. Ostatní zajistí a zaplatí čez. Je třeba ji jen dovést na pozemek cca 3 m. Kanalizace ani plyn v obci zatím není zaveden a v nebližších letech se s tím nedá počítat. Odpadní vody je třeba tedy řešit žumpou, septikem nebo domovní čističkou odpadních vod.

      Obec Seletice je obklopena malebnými lesy, rybníky, prostě krásnou přírodou. Nachází se v ní obecní úřad, restaurace, přírodní koupaliště, fotbalové hřiště, rybník a farma, kde se dělají pravidelná grilování a je zde možné v obchůdku zakoupit výrobky přímo z farmy či si zajít na oběd. Kompletní služby nabízí nedaleké město Rožďalovice vzdálené 6 km a Loučeň. V obou obcích najdete základní školu, samoobsluhu, praktického lékaře, několik restaurací, tenisové a fotbalové hřiště. V Loučeni se navíc nachází také krásný zámek se zahradami a bludištěm. V okolí se nachází ještě několik dalších veřejně přístupných zámků.

 

             Do obce jezdí pravidelná autobusová linka s přímým spojem do Rožďalovic a Loučeni za 10 min,  Mladé Boleslavy za 50 min, do Nymburka 30 min.

           Na koupě nemovitosti je možné čerpat hypoteční úvěr se kterým Vám zdarma pomůže náš zkušený hypoteční makléř. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

Cena 1.660.000,- Kč - REZERVOVÁNO

vč. provize a celého procesu koupě

majitelé pozemku a zprostředkovatel si vyhraují právo vybrat kupce dle vlasních kriterií

Zajímavosti z obce Seletice - zdroj Wikipedie

      Seletice jsou obec v okrese Nymburk, asi 17 km severně od Nymburku. Mají 218[1] obyvatel a jejich katastrální území měří 1137 hektarů. Nadmořská výška obce činí 273 metrů. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1437.

 

Vlajka obce

 

Místní farma s obchůdkem a grilováním

 

 

 

Nedaleký zámek Loučeň se zahradami

       

 

Zámek se zahradmi v nedalekých Dětenicích

 

Kontakt

Pro další informace či prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit, naviděnou.

janr4757-2

 

Roman Eder

realitní makléř

13 let praxe s prodejem nemovitostí

tel.: 724 788 945

e-mail: eder@gentlemanreality.cz

  www.romaneder.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF