Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

 

 

 

 

PRODEJ STAVEBNÍHO

 POZEMKU 1.200 m2

 

V OBCI ŘITKA

 

obec se nachází 15 km jižně od Prahy

po dálnici směrem Příbam

Popis nemovitosti

          V exkluzivním zastoupení bych Vám rád nabídl ke koupi stavební pozemek o ploše 1.200 m2 nacházející se v obci Řitka v okrese Praha – západ. Kousek od Mníšku pod Brdy a dálnice D4 na jih Čech. Jedná se o klidné místo pro život s krásnou přírodou na dohled a rychlou dostupností do Prahy. V této lokalitě je prodej stavebního pozemku zcela výjimečný.

 

 

         Mimořádně výhodná cena 3.330,- Kč/m2 je stanovena s ohledem na to, že výstavba v místě je podmíněna zbudováním asfaltové komunikace na místo současné, nezpevněné v ulici Dvorská při severozápadní okraji pozemku. Jestliže tedy nepotřebujete dům postavit rychle ale času máte dost nebo chcete jen bezpečně uložit peníze, je to pozemek právě pro Vás. Majitel pozemku má nabídku na vybudování komunikace za 3 mil. Kč. Podílet se na jejím financování bude cca 6 osob, tedy Váš podíl na financování výstavby bude do 500.000,- Kč. Po splnění podmínek obce pro výstavbu jeho cena značně stoupne. Přesné podmínky výstavby vyplývají z územně plánovací informace, kterou má prodávající k dispozici. Jsme v jednání s ostatními majiteli pozemků na kooperaci a finančním podílení se všech dotčených majitelů na výstavbě této komunikace a tím pádem i výrazného zhodnocení pozemků. Současnému majiteli zůstanou navíc ve vlastnictví ještě dva sousední pozemky, tedy na vybudování komunikace a splnění podmínek obce pro výstavbu nebudete určitě sami.

           

 

       Parcela se nachází v centrální části obce v mírném svahu od příjezdové komunikace dolů. Dle územního plánu jde o plochu určenou k bydlení v rodinných domech o jednom podlaží s podkrovím a maximálně dvou bytech. Maximální koeficient zastavěných ploch činí 0,25 a koeficient zeleně je minimálně 0,6. Minimální velikost pozemku činí 1.000 m2. Nyní je v procesu zaměření pozemku geodetem a jeho úprava na rozměry uvedené v tomto inzerátu. Mapku s budoucími hranicemi pozemku najdete mezi fotkami.

 


 

         Co se týká inženýrských sítí k pozemku jsou přivedeny rozvody elektrické energie, plynu, vody a kanalizace. Je třeba jejich dobudování přímo na pozemek, což může být realizováno současně s budoucí stavbou nebo i samostatně.

 

 

          V obci Řitka najdete obecní úřad, prodejnu potravin, restauraci, poštu, mateřskou školku, sportovní areál či kulturní dům a rybník. Základní škola se nachází v sousední obci Líšnice. Zde se nachází také nejstarší nepřetržitě otevřené golfové hřiště v Česku založené r. 1928. Dostupnost do Prahy je dobrá jak veřejnou dopravou,  tak i automobilem. V obci jezdí pravidelná autobusová linka do Prahy na Smíchovské nádraží s dojezdem 24 min nebo automobilem po přilehlé dálnici D4 až do centra Prahy za 20 min.

 

 

         Velkou výhodou tohoto pozemku je pěší dostupnost Brdských lesů, kam se pěšky dostanete za pár minut. Celý brdský hřeben táhnoucí se na jih několik desítek kilometrů je pokryt lesy s množstvím pěších a cyklistických stezek pro aktivní trávení volného času během, procházkami za houbami či cyklistikou. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších lokalit pro bydlení za Prahou. Vhodnou především pro rodiny s dětmi.

    Pro další informace či domluvení prohlídky pozemku mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na viděnou.

 

 

prodejní cena: 3.999.000,- Kč

(3.330,- Kč/m2)

vč. všech služeb s prodejem spojených

Videoprohlídka

3D scan

 

 

 Turistické a cyklistické stezky v okolí obce Řitka

 

 

Vyznačení polohy pozemku na katastrální mapě

 

 Vyznačení budoucí hrance pozemku v katastrální mapě

Kontakt na makléře

Pro další informace či prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit, naviděnou.

janr4757-2

 

Roman Eder

realitní makléř

13 let praxe s prodejem nemovitostí

tel.: 724 788 945

e-mail: reality@romaneder.cz

  www.romaneder.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF