Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu v Seleticích, okr. Nymburk

Popis nemovitosti

      V exkluzivním zastoupení Vám nabízím ke koupi útulný rodinný dům o užitné ploše 150m2, ze kterého budete mít skvělý pocit. Nachází se v klidné obci Seletice, v okrese Nymburk na pozemku o velikosti 699 m2. Obklopen lesy a přírodou.

 

 

      Spolu s domem je možné přednostně koupit i sousední stavební parcelu o velikosti 1326 m2, která se nachází od domu jen přes cestu. Nyní je dlouhodobě využívána jako užitková zahrada k domu. Nachází se na ní ovocné stromy  třešně, broskvoně jabloně a další. Na hranici pozemku je elektřina a bude ho moci možné připojit k obecnímu vodovodu. Samostatně se pozemek bude prodávat až v případě, že nebude prodán spolu s domem.

 

     RESPEKTUJTE PROSÍM SOUKROMÍ PANÍ MAJITELKY V PŘÍPADĚ, ŽE SE ROZHODNETE SE DOJET NA NEMOVITOST PODÍVAT Z VENČÍ, NEŽ DOSTANETE TERMÍN PROHLÍDKY. PROHLÍDKA NEMOVITOSTI JE MOŽNÁ JEN ZA PŘITOMNOSTI REALITNÍHO MAKLÉTE ROMANA EDERA. VEŠKERÉ INFORMAC DOSTANETE TAKÉ NA PROHLÍDCE. DĚKUKEME ZA POCHOPENÍ.

 

 

      Pro dokonalou představu o nemovitosti ještě před prohlídkou a případnými dotazy si dům podrobně projděte ve virtuální prohlídce, podívejte se i na videoprohlídku a přečtěte si celý popis nemovitosti.

 

 

        Dům je po kompletní rekonstrukci z roku 2006, kdy k původnímu domu z roku 1910 byla přistavěna nová část a původní byla zrekonstruována. Zhruba půl domu je tedy původní, zrekonstruovaný, zateplený a půl nově postavený. Při rekonstrukci byla zhotovená nová elektroinstalace, zateplení, rozvod vody, nové krovy a krytina, štuky atd.

 

 

      Přízemí domu je tvořeno obývacím pokojem, kuchyní, dalším pokojem v původní části, komorou, koupelnou s vanou a wc a předsíní. V podkroví domu se nachází 3 podkrovní místnosti s šikminami, úložný prostor a toaleta.

 

 

      Dům je vytápěn elektrickým kotlem ale je možné k vytápění využít také dvoje krbová kamna v pokojích v přízemí a sporáková kamna na tuhá paliva v kuchyni. V tuto chvíli je pitná voda čerpána z vlastní 13m hluboké studny. Ohřev vody pomocí elektrického bojleru o kapacitě 125 litrů. Tento rok ale bude do obce zavedena voda obecní a je počítáno s připojením i této nemovitosti. Odpadní vody jsou řešeny pomocí žumpy, kterou je třeba vyvážet každý měsíc v případě jedné osoby trvale obývající dům. Plyn ani kanalizace v obci nejsou a ani se v nejbližší době neplánuje jejich zavedení. Domovní čističku není možné na pozemku kolem domu zřídit z důvodu blízkosti svojí a sousedovy studny. Je ale možné, že dojde ke změně stanoviska po napojení nemovitostí na obecní vodovod. Bylo by možné to ale řešit domovní čističkou odpadních vod zřízenou na sousední parcele, kdyby jste ji koupili spolu s domem. Více o této parcele níže.

 

 

      Obec Seletice je obklopena malebnými lesy, rybníky, prostě krásnou přírodou. Nachází se v ní obecní úřad, restaurace, přírodní koupaliště, fotbalové hřiště, rybník a farma, kde se dělají pravidelná grilování a je zde možné v obchůdku zakoupit výrobky přímo z farmy či si zajít na oběd. Kompletní služby nabízí nedaleké město Rožďalovice vzdálené 6 km a Loučeň. V obou obcích najdete základní školu, samoobsluhu, praktického lékaře, několik restaurací, tenisové a fotbalové hřiště. V Loučeni se navíc nachází také krásný zámek se zahradami a bludištěm. V okolí se nachází ještě několik dalších veřejně přístupných zámků.

 

 

      Do obce jezdí pravidelná autobusová linka s přímým spojem do Rožďalovic a Loučeni za 10 min,  Mladé Boleslavy za 50 min, do Nymburka 30 min.

 

 

cena 4.490.000,- Kč

cena za nezastavěnou stavební parcelu nacházející se přes cestu je 1.660.000,- Kč. Samostaně bude k prodeji jen v případě, že nebude prodána spolu s domem.

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Prodej sousední samostatné parcely 1326 m2

      Na prodej je i sousední stavební parcela o ploše 1326 m2. Nyní je využívána jako užitová zahrada pro pěstovaní ovoce a zeleniny.  Na prodej samostaně bude jen v případě, kdy nebude prodána spolu s domem. Na hranici pozemku je kaplička s elektřinou. Místni letos nově zbudovaný obecní vodovod bude možné také připojit. 

 

 

 

 

 

 

Cena parcely 1.660.000,- Kč

 

 

Zajímavosti z obce Seletice - zdroj Wikipedie

      Seletice jsou obec v okrese Nymburk, asi 17 km severně od Nymburku. Mají 218[1] obyvatel a jejich katastrální území měří 1137 hektarů. Nadmořská výška obce činí 273 metrů. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1437.

 

Vlajka obce

 

Místní farma s obchůdkem a grilováním

 

 

 

Nedaleký zámek Loučeň se zahradami

       

 

Zámek se zahradmi v nedalekých Dětenicích

 

Kontakt

Pro další informace či prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit, naviděnou.

janr4757-2

 

Roman Eder

realitní makléř

13 let praxe s prodejem nemovitostí

tel.: 724 788 945

e-mail: eder@gentlemanreality.cz

  www.romaneder.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF