Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej řadového domu s garáží - Kralupy nad Vltavou - Zeměchy

Popis nemovitosti

       V exkluzivním zastoupení Vám nabízím prodej řadového rodinného domu o dispozici 4+kk  se zahradou a garáží na pozemku o celkové rozloze 290 m2. Nachází se v Kralupech nad Vltavou v části Zeměchy.

 

 

       Dům je z roku 2009 a skládá se v přízemí z velkého obývacího pokoje s kuchyňskou linkou, toalety, technické místnosti, komory a garáže. V prvním patře se nachází tři neprůchozí pokoje, šatna a prostorná koupelna s vanou a wc. Celková podlahová plocha obytné části je 103 m2 + 23 m2 garáž. Zastavěná plocha domu činí 89 m2.

 

 

       V technické místnosti najdete plynový etážový kotel určený pro vytápění a ohřev teplé vody, zásobník na teplou vodu a změkčovačem vody. Je zde také místo na automatickou pračku. V ceně domu je kuchyňská linka s vestavěnou elektrickou troubou s plynovým sporákem, myčkou nádobí a lednicí s mrazákem. Ostatní nábytek a vybavení je dle dohody s prodávajícím k odkupu.

 

 

         Dům je dle štítku energetické náročnosti budovy klasifikován jako C - úsporný. Spotřbeba plynu na vytápění, ohřev vody a vaření je nízká. Dle posledního ročního vyúčtování vychází jen na 1.740,- Kč/měsíc. Spotřebu plynu za vytápění můžete ještě snížit využíváním krbových kamen na dřevo, které dům také bez problémů vytopí. A navíc zapálená kamna dodávají jedinečnou atmosféru.

 

 

       Dům se nachází v zástavbě novostaveb. V okrajové části Kralup nad Vltavou - katastrální území Zeměchy. Pět minut pěšky od domu se nachází vlaková zastávka s pravidelnou linkou na hlavní nádraží v Kralupech a autobusová zastávka s linkou z Kladna také do centra Kralup. Při dojíždění do Prahy určitě rádi využijete vlakové spojení bez přestupu na Prahu 6 do Podbaby, Holešovic a Masarykovo nádraží.

 

 

       Na tuto nemovitost je možné čerpat hypotéční úvěr, se kterým Vám rád zdarma pomůže náš hypotéční specialista. V případě dalšího dotazu či zájmu o prohlídku tohoto domu mne neváhejte kontaktovat. Upřednostňuji kontakt e-mailem. V případě více zájemců o koupi si majitel nemovitosti vyhrazuje právo ji prodat nejvýhodnější nabídce na základě nabídkového řízení.

      Budu se na Vás těšit na prohlídce, s pozdravem, Roman Eder

 

 

Prodejní cena: 7.990.000,- Kč

vč. provize a kompletního servisu s prodejem spojeného

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

   

   

 

     

 

 

     

 

     

Fotografie z léta focené majiteli

                                                          

 

 

                                                          

 

 

                                                          

 

 

 

Pár informací o Kralupech nad Vltavou

     

      Kralupy nad Vltavou jsou město ležící po obou stranách řeky Vltavy asi 20 km severně od Prahy, v okrese Mělník ve Středočeském kraji. Žije zde přibližně 18 tisíc obyvatel. Je železničním uzlem několika regionálních drah a hlavní trati Praha–Děčín.


        V posledních letech se vzhled města a kvalita žití v něm výrazně zlepšily. Město Kralupy nad Vltavou ročně investuje stovky milionů korun. Ať už je to do kultury, sportu či služeb. Například od roku 2008 do roku 2012 vložilo město do investičních akcí přes 420 milionů Kč. Značnou část z této částky činí dotace z nejrůznějších fondů (Regionální operační programy, Státní fondy atd.). Došlo k několika rekonstrukcím a modernizacím komunikací, zateplení škol, školek a městských budov, zřízení nových parkovacích míst, lávek přes potok a největší investiční akce v dějinách města vrcholí koncem roku 2013, a to vybudování nového sídla Městského úřadu, který do té doby sídlil ve třech budovách rozmístěných po městě. 

        Kralupy nabízí kulturní vyžití prostřednictvím kulturního domu, 3D kina Vltava, městského muzea i městské knihovny. Dále podporují místní organizace, ze kterých si každý vybere dle svého gusta. Každoročně se pořádají celoměstské slavnosti Dny Kralup. V jejich nabitém programu si každý najde svůj soudek zábavy. Sportovní nadšenci si jistě též vyberou z nabízených oddílů či sportovišť. Kralupy se pyšní zrekonstruovaným letním koupalištěm, plaveckým bazénem, zimním stadionem a víceúčelovými hřišti. 

       Ti, co chtějí trávit čas třeba jen v poklidu přírody, mohou navštívit skalní masiv Hostibejk a krásné okolí řeky Vltavy. Pro nejmenší je po městě rozmístěna spousta dětských hřišť s nejrůznějšími hracími prvky. O naše bezpečí v Kralupech pečuje Policie České republiky a Městská policie. Nesmíme opomenout ani hasiče. Ve městě sídlí hasičské sbory podniku Synthos, Správy železniční dopravní cesty, samozřejmě Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje a dva sbory dobrovolných hasičů, kteří pracují i se svými malými nástupci - Soptíky. Poslední složkou Integrovaného záchranného systému je Záchranná služba Asociace samaritánů ČR. 

       Město Kralupy nad Vltavou zřízuje 6 mateřských škol, 5 základních škol, 1 praktickou školu, Základní uměleckou školu a Dům dětí a mládeže. Dále ve městě naleznete Dvořákovo gymnázium a Střední odbornou školu ekonomickou, Střední odbornou školu a střední odborné učiliště, které zřizuje Středočeský kraj.

 

Pro další informace či prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit, naviděnou.

janr4757-2

 

Roman Eder

realitní makléř

13 let praxe s prodejem nemovitostí

tel.: 724 788 945

e-mail: eder@gentlemanreality.cz

  www.romaneder.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF