Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+kk s balkonem - Praha 5 - Stodůlky

Popis nemovitosti

          V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme ke  koupi byt  2+kk v osobním vlastnictví s balkonem, sklepem a garážovým stáním o celkové užitné ploše 63 m2. Byt se nachází ve 3. patře novostavby z roku 2015 a to na Praze 5 – Stodůlky v tzv. Britské čtvrti.

 

 

          Skládá se z obýváku spojeného s kuchyňským koutem, ložnice, balkonu, koupelny s vanou a wc. K bytu dále náleží sklep o ploše 5 m2 a garážové stání standardní velikosti v 1. podzemním podlaží domu. Okna jsou orientována na východ a okno z kuchyňské linky na sever. 

 

 

               Okolí domu i dům samotný je hlídán bezpečností agenturou. Zeleň a parková úprava jsou pravidelně udržovány. Je zde tedy bezpečno a venkovní porosty upravené.

          Předpis měsíčních plateb za byt, sklep a garážové stání včetně záloh za energie a služby činí na tento rok částku 4.400,- Kč.  Z toho fond oprav je 560,- Kč, ostraha objektu 667 kč. Podrobný evidenční list dodám při prohlídce, případně na vyžádání.

 

 

          Britská čtvrť je tvořena moderní bytovou a částečně i kancelářskou zástavbou z roku 2015. Vyrostla přímo na metru linky B – Stodůlky. Je zde i zastávka několika autobusových linek. Najdete zde skvěle vybavenou venkovní posilovnu se závažími, dětská hřiště, restaurace, kavárny, drogerii ale i nabíječky pro elektromobily. To vše do 5 min pěší chůze z bytu. Pěšky ale dojdete i do známého obchodního domu s nábytkem Ikea nebo vedle sousedícího supermarketu Tesco a obchodního centra Homepark Zličín. Ve vzdálenosti pár minut autem či autobusem najdete také velké obchodní centrum Zličín nebo hypermarket Globus.

 

 

          Tento byt je možné financovat pomocí hypotéčního úvěru, se kterým Vám rád a zdarma pomůže náš hypotéční specialista. Pro další informace či domluvení prohlídky bytu mne neváhejte kontaktovat. Upřednostňuji kontakt e-mailem. Moji odpověď dostanete do 24h. V případě více zájemců o koupi bytu si majitel bytu vyhrazuje byt prodat nejlepší nabídce.

 

 

Cena 8.320.000,- Kč

včetně provize a všech poplatků s prodejem spojených

Videoprohlídka

3D scan

Kontakt

Pro další informace či prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit, naviděnou.

janr4757-2

 

Roman Eder

realitní makléř

13 let praxe s prodejem nemovitostí

tel.: 724 788 945

e-mail: eder@gentlemanreality.cz

  www.romaneder.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF