Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

PRODEJ BYTU 2+1 S LODŽIÍ A SKLEPEM

PRAHA 6 - PETŘINY

 

Výborná lokalita u metra a krásných parků

 

SKVĚLÁ CENA, NIŽŠÍ O 1,5 mil PROTI ROKU 2021

BYT JE NYNÍ ZA CENU Z ROKU 2018

Popis nemovitosti

          V exkluzivním zastoupení Vám nabízím ke koupi byt 2+1 s lodžií a sklepem o celkové užitné ploše 57 m2. Byt se nachází  ve 4. nadzemním podlaží činžovního domu na sídlišti Petřiny na Praze 6. Kousek od stanice metra Petřiny. Jedná se o jednu z nejzelenších lokalit Prahy. Pěšky se za pár minut dostanete do parku Ladronka, obory Hvězda ale i k parku u Břevnovského kláštera. A metro s tramvají? Tam jste za 5 min pěšky také.

 

           VÍTE, ŽE cena bytu klesla proti loňské tržní ceně o 1.500.000,- Kč. Nyní je tedy vhodnější doba na koupi než loni, kdy se zájemci o koupi nemovitostí předháněli. Trh se už dostal na ceny z roku 2019. Máte li tedy vlastní finanční prostředky, s koupí bytu neváhejte.

 


                  Byt je možné financovat hypotéčním úverem, i když je zatím v družstevním vlastnictví. Družstevníci si již odhlasovali převod do osobního vlastnictví , které proběhne do několika měsíců. Anuita (půjčka na byt) je splacena, tedy byt je bez dluhu u družstva. Výhoda je, že kupující při převodu nečeká měsíc na zápis na katastru ale byt má ve vlastnicví prakticky ihned, jak složí kupní cenu. Družstvo nemá žádnou půčku a na účtě má 5 mil kč na případné opravy a provoz. Dále na účet družstva, do budoucna SVJ přibude dalších cca 5 mil z prodeje bytu ve vlastnictví družstva. Je tedy ve skvělé finanční formě a má finanční možnosti do domu investovat.

            Nezapomeňte se podívat ve fotkách na celou videoprohlídku bytu a také 3D scan bytu, ve kterém si můžete byt projít pomocí myši do detailu, jako by jste v něm stáli.

 

            Byt je v původním ale udržovaném stavu s umakartovým jádrem. Jsou zde vyměněna okna za plastová.  Skládá se z obýváku 19 m2, ložnice 13 m2, kuchyně, koupelny s vanou, samostatného wc, prostorné chodby vhodné k vestavění šatních skříní a lodžie 2 m2. K bytu náleží také sklepní kóje o ploše 2 m2. Byt má tedy sám o sobě plochu 53 m2.

 

           Nachází se v 5 ti podlažním panelovém domě bez výtahu. Dům je po kompletní rekonstrukci, je zateplen, vyměněny stoupačky vodovodu a odpadu. Ve společném družstvu jsou 3 vchody

        Náklady na bydlení dle konečného vyúčtování za loňský rok vypadají takto. Teplo vyšlo na 900,- Kč/ měs. Měsíční náklad na energie a služby bez elektřiny a plynu v bytě vyšli za rok 2021 na 2.040,- Kč + fond oprav činí měsíčně 1.288,- Kč. Elektřinu a plyn si každý majitel přihlásí u jakého dodavatele bude chtít.

            Zálohy na energie a služby na rok 2022 bez elektřiny a plynu na vaření činí 3.590,- Kč.

 


          Dostupnost MHD je skvělá. Pět minut pěšky od domu se nachází stanice metra linky A – Petřiny a tramvajová a autobusová stanice se spoji do celé Prahy. Parkování je možné před domem na veřejném parkovišti s parkovacími zónami.

        V docházkové vzdálenosti 5 minut se nachází také supermarket s potravinami, restaurace, banky, drogerie a další obchody a služby. V míste je také základní škola a školka a sportovní vyžití. Nemusíte nikam autem. Vše máte za rohem. Jednu zastávku autobuse najdete také hypermarket pro větší nákupy.

 

 

       Chodíte rádi na procházky, běhat či jinak sportovat v přírodě? Pak je pro Vás tento byt jako dělaný. Nejenže Vám nebude překážkou absence výtahu ale přes ulici to máte pár kroků do parku u krásného Břevnovského kláštera a jen o kousek dál se dostanete do obory Hvězda se známým letohrádkem a hned vedle naleznete velký park Ladronka s bruslařskou in-line dráhou a velkými plochami pro venkovní vyžití. Je zde i restaurace, bowling, beach volejbalové kurty a další sportovní vyžití.

 

                  Tento byt (družstevní podíl) je možné financovat pomocí hypotéčního úvěru díky možnosti převodu do osobního vlastnictví do roka. S hypotékou Vám rád a zdarma pomůže náš hypotéční specialista. Pro další informace či domluvení prohlídky bytu mne neváhejte kontaktovat. Upřednostňuji kontakt e-mailem. Moji odpověď dostanete do 24h. V případě více zájemců o koupi bytu si majitel bytu vyhrazuje byt prodat nejlepší nabídce.

 

Cena 4.999.000,- Kč

včetně provize a všech poplatků s prodejem spojených

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

 

 

 

 

 

 

Lokalita Petřin a Břevnova ze vzduchu

Letohrádek hvězda s oborou 

 

park Ladronka

 

   

 

 

 Lokalita podrobně z mapy dopravní a letecké

 

 

 

 

dddd

Kontakt

Pro další informace či prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit, naviděnou.

janr4757-2

 

Roman Eder

realitní makléř

13 let praxe s prodejem nemovitostí

tel.: 724 788 945

e-mail: reality@romaneder.cz

  www.romaneder.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF